OKO DO HISTORII

DOŁĄCZ

Jesteśmy Gdyńską formacją taneczną działającą w ramach Stowarzyszenia ChD, którą tworzą dziewczyny pełne zaangażowania i entuzjazmu. Pracujemy nad swoim ciałem, dając uciechę też duszy, przy okazji okiełznując nasze słabości i odmienne charaktery. Wspieramy się nie tylko na sali, lecz i poza nią, razem imprezując, ucząc się, pracując czy odwiedzając. Prowadzimy stałą współpracę z Klubem MW, który wspiera nas i dla którego jesteśmy dumne, ze możemy występować. Mamy sporo projektów własnych, w tym sesji zdjęciowych, którym towarzyszy moc uśmiechu, radości i doświadczeń, także innych niż taneczne. Występujemy na deskach teatrów, gdzie spełniamy się artystycznie. Prezentujemy swoje układy i animacje taneczne podczas koktajli artystycznych, eventów firmowych, imprez okolicznościowych, gromadząc solidne doświadczenie taneczne i konferansjerskie. Sprawdzamy się także jako animatorki i hostessy. Z wielką przyjemnością rozwijamy się i bardzo chętnie poszerzymy nasze grono o podobne do nas, pełne pasji i wyrazistego charakteru taneczne kobietki, które będą chciały szlifować swój warsztat taneczny, pracować nad ciałem z przyjemnością dla ducha! 

Jeśli jesteś zainteresowana spróbowaniem swoich sił w naszym składzie i masz doświadczenie taneczne lub sceniczne, zapraszamy właśnie Ciebie na salę treningową do Klubu MW w Gdyni, przy ul. Zawiszy Czarnego 1 (w budynku między Muzeum Miasta Gdyni a Muzeum Marynarki Wojennej, przy głównym wejściu na gdyńską plażę).

Zapraszamy w wygodnym stroju i z dobrym humorem :)

Możesz też wesprzeć taneczną sferę swoim udziałem w inni sposób niż na parkiecie trenigowym! Zarządzaniem blogiem? Dbanie o PR? Twórczość graficzna? Poszukiwanie sponsorów na przeprowadzanie akcji społecznych? Organizowanie pokazów i innych wydarzeń kulturalnych? Pomoc w księgowości? Rozliczanie PITów? Fotografowanie? Montaż filmów? Twój pomysł na aktywność w tym samym pożytecznym celu? Możesz dołączyć do Stowarzyszenia Challenge Dance poprzez złożenie deklaracji o chęci przystapienia i uzyskaniu dwóch głosów poparcia aktualnych aktywnych członków. Zapraszamy do nas :D
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz