ChD

Od 13 maja 2011 roku działamy jako zarejestrowany podmiot prawny Stowarzyszenie Challenge Dance (KRS: 0000386051). Zrzeszyłyśmy się w tę formę organizacyjno-prawną z uwagi na wspólne zainteresowania i cele, jakie nasi członkowie chcieliby osiągać, tj. organizowanie wydarzeń artystycznych i wspieranie edukacji kulturalnej. Popieramy swoją postawą i działaniami różne formy aktywności sportowej i artystycznej, przede wszystkim wspieramy taniec, jako dziedzinę sportu i kultury. Wspólne trenowanie, udział w warsztatach tanecznych, festiwalach, współorganizowanie i pomoc w przeprowadzaniu koktajli artystycznych oraz innych wydarzeń kulturalnych to nasze priorytetowe działania, które nas łączą, budują i pozwalają na realizację ambicji i aspiracji, a także umożliwiają nam promowanie zdrowego stylu życia, aktywnego spędzania wolnego czasu, efektywnej pracy nad sobą, nad charakterem i ciałem. Swoją aktywnością uwydatniamy nasze Gdyńskie korzenie i to, jak bardzo jesteśmy z Gdynią związane, pięknym i szczęśliwym miastem, które rozwija się na każdym kroku, choć podkreślamy, że nie ograniczamy się do działania tylko na terenie Gdyni. Zgodnie z naszym statutem, można dołączyć do naszego Stowarzyszenia, składając pisemną deklarację chęci przystąpienia wraz z rekomendacją co najmniej dwóch członków Stowarzyszenia. Zależy nam na tym, aby Stowarzyszenie nieprzerwanie, aktywnie i prężnie działało, rozwijało morze możliwości i korzystało z dobrodziejstw własnego pozytywnego energetycznego działania, wspieranego przez inne zaangażowane instytucje, jak i czerpało korzyści z proponowanych działań innych podmiotów.

Od grudnia 2015 roku jesteśmy także organizacją pożytku publicznego. Stąd też od 2016 roku rozpoczynamy pozyskiwanie środków z kampani 1%. Jest to niezwykle cenny mały wielki procent, dzięki któremu Stowarzyszenie Challenge Dance będzie realizować cele statutowe. Dla osób, które doceniają naszą działalność jako pozytywną, pożyteczną i potrzebną, zachęcamy do przekazania w swoim zeznaniu podatkowym 1% na rzecz naszego Stowarzyszenia (KRS:0000386051). 

Numer konta bankowego Stowarzyszenia w Banku BNPParibas to: 

32 1600 1114 1820 5199 9000 0001


Szczegółowe informacje na temat naszego podmiotu można znaleźć w wyszukiwarce podmiotów prawnych na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości:
https://ekrs.ms.gov.pl/web/wyszukiwarka-krs/strona-glowna/

Jesteśmy też w spisie bazy Gdyńskich Organizacji Pozarządowych na stronie:
http://www.gdyniapozarzadowa.pl/

Więcej cennych informacji (trafnych i pomocnych wyjaśnień) o kamapnii 1%, podmiotach społecznie aktywnych można przeczytać na stronie:
https://niw.gov.pl/opp/wykaz-opp/

Komentarze